JWMaster i20 İncelemesi ve Detaylar

Categories İnceleme & Tavsiye YazılarıPosted on

JWMaster firması sektöre yeni adım atan firmalardan bir tanesi. 2015 yılında sektöre adım attılar. Yeni dememin asıl nedeni çok az bir ürün çeşidine sahip olmalarıdır.

Sektöre sosyal medya ile adım atmalarını tebrik etmek istiyorum. Zira firmayı ilk defa Facebook üzerinden farkettim. Kulaklığı ilk alanlarda bu mecradan haberdar olsa gerek. Bir kaç tane kulaklık seçeneğiniz var şu anda.

JWMaster, i10, i20 ve 20b modelli ile karşımıza çıkıyor. Bu yazımda sahip olduğum i20 kulaklık hakkında bilgi vereceğim.

Almış olduğum kulaklık şu anda 69,95 TL fiyat etiketine sahip. Firma uzun zamandır %65 indirim sloganı ile satış yapıyor. Ne kadar bu fiyatta kalır belli olmaz.

İ20 Teknik Özellikler

Empedans: 16 Ohm (1 kHz)

Frekans Aralığı: 15 – 22000 Hz

Duyarlılık: 119 dB (1kHz 126mV)

Yukarıda teknik özelliklerini belirttim. Bunlar hakkında bir bilgim olmadığı için yorum yapmayacağım.
Fazla Bas müzik dinlemediğim için bas performansı hakkında yorum yapmak istemiyorum. Ancak bu fiyat etiketine sahip bir kulaklıktan efsane bir performans beklememek gerek.
Firma hakkında internette çok bir bilgi yok. Buda güvensizlik hissi verebilir. Yeni bir firma olması nedeniyle normal bir durum. Kulaklık 3 gün gibi bir sürede elime geçti.
[su_note]Sorularınız için yorum bırakabilirsiniz.[/su_note]

Jwmaster i20 Artıları / Avantajları

Neden bu kulaklığı almalıyım diye bir soru var. Bu sorunun cevabını vermek istiyorum. Öncelikle daha önce orta kalite bir kulaklığa sahip olduysanız ses kalitesini fark edeceğiniz garantisini verebilirim. Ses kalitesi aynı fiyat sekmentindeki kulaklıklara nazaran daha iyi.

[su_note]Yüksek kaliteli müziklerde daha iyi performans sağlayabilirsiniz. Bozuk bir müzik ile ses denemesi yapmanızı önermem.[/su_note]

 Yanında küçük bir taşıma çantası ve ekstra kulak aparatları ile birlikte gönderiliyor ürün.
 Rengin mavi olması dışarıdan dikkat çekiyor.

Jwmaster i20 Eksik Yönleri

Tek renk olması en kötü yanı bence. Ama rengin mavi olması bu açığı bir anlamda kapatmış gibi. Kulaklık kabloları bana eski kulaklığımı hatırlattı. Kopacakmış hissi veriyor. Ama şu ana kadar her hangi bir sıkıntı yaşamadım. En büyük sıkıntı cebime koyduğumda klasik olarak birbirine dolanması. ( Karışamama özelliği olsaymış süper olurmuş aslında).

Jwmaster i20 Kutu Açılışı 

 

 

Jwmaster i20 Ürün Fotoğrafları

 

2 comments

  1. Ürün hakkında yorumlarınızı öğrenebilir miyim? Kolay deformasyon olan bir ürün mü ve kullandıkça ses kalitesinde bir azalma oldu mu bass vs konularında ve tek tuş özelliğini senkronize olarak çalışıyor muydu (İki kere basınca bir sonraki şarkı vs)

    1. Ben aldığımda 50 TL civarinda fiyati vardı. Bas kalitesi fiyatina göre normal ama çok fazla beklentiniz olmamalı. Tek tuş özelliği gayet normal çalışıyordu. Kullandıkça ses kalitesinde azalma hissetmedim. Kullandığım süre boyunca deformasyon yasamadim. 150 lira civarinda bütçeniz var ise Sennheiser marka kulaklık bakmanızı tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.