Uygulama Feedback’lerini Tek Noktadan Yönetin Feedback.API

Categories APIPosted on
Uygulama Feedback'lerini Tek Noktadan Yönetin Feedback.API

Geliştirilen uygulama sayısı arttıkça uygulamaları yönetmek zamanla zor hale geliyor. Uygulamaların iç süreçleri, geliştirmeler, kullanıcılardan gelen geri bildirimler, her uygulama için ayrıca gelen bildirimler ve bu bildirimlerin farklı api’lere gelmesi nedeniyle tek bir noktada yönetilememesi..

Tüm mobil ve web projelerinden gelen Feedbacklerin tek bir yerde toplanması amacıyla geliştirdiğim API projesi Feedback.API.

10’larca mobil projemiz olabilir. Her proje için ayrıca bir API yazmış olabiliriz. Kullanıcılardan gelen feedbackleri neden ayrı ayrı tutuyoruz? Tek bir yerde depoladıktan sonra hepsini tek bir noktada yönetmek varken? (Farklı amaç ve istekler olması olası bir durum)

Feedback.API

Farklı uygulamalar içerisinde kullanıcılardan alınan Feedbacklerin tek bir yerde toplanması amacıyla geliştirilmiş bir API projesi FeedbackAPI.

Mobil veya web uygulamalarınızı veri tabanına kayıt ettikten sonra gelen tüm Feedbackleri tek bir veritabanında toplayıp, gelen feedbacklerden mail ile haberdar olabilirsiniz.

FeedbackAPI Genel Özellikler

  • Birden fazla uygulama kaydı gerçekleştirilebilir.
  • Gelen feedbacklerin isteğe bağlı olarak mail ile e-posta adresine gönderimi sağlanabilir.
  • Veri tabanı olarak Postgresql kullanılmıştır.

Kullanılan Teknolojiler

  • .NET Core 3
  • Ef Core 3
  • Docker
  • Postgresql

Feedback.API Projesi açık kaynak olup kullanabilir veya geliştime yaptıktan sonra Pull Request atarak gelişimine destek olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.