15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://blog.mustafaergec.com.tr 300

Gizlilik & Telif Hakkı

Gizlilik & Telif Hakkı

Sitemiz 5651 Sayılı yasada tanımlanan Yer Sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Telif hakkı sahiplerine yardımcı olmak için :
Sitemiz Uyar/Kaldır sistemin prensip edinmiştir. Gerekli Bilgileri bu adresten bulabilir. Bu adresteki Anlatılan taslak şeklinde bizim mail adresimize dönüş yapabilirsiniz.
http://www.yaybir.org.tr/bilgi-bankasi/uyar-kaldir-sistemi/450

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri yukarıdaki bilgilere göre hareket ederek; admin@mustafaergec.com.tr e-posta adresi ile bize ulaşabilirler.

Telif hakkını ihlal edildiğini düşündüğünüz ve hakları sizde olan materyal, içerik yada konular varsa lütfen admin@mustafaergec.com.tr  mail adresinden bize ulaşınız.
Bundan farklı yöntemlerle bize ulaşamayacak ve telif durumunuzdan haberdar edemeyeceksiniz.

Bu e-posta adresine ulaştırılan talep ve şikayetler Yönetici’miz tarafından incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

Buradaki bilgi veya bilgiler ileride uyarılmaksızın değiştirilebilir. Yüklenen içerikler, anlatımlar, makaleler, çözümler, programlar ile ilgili uygulama esnasında www.mustafaergec.com.tr  ve blog.mustafaergec.com.tr adresi sorumlu değildir. Tüm sorumluluk bilgilerden yararlanan ve uygulayan kişiye aittir.

Anlatımlar, çözümler, makaleler, videolar, resimli anlatımlar gibi tüm içeriklerimiz domain adresimiz olan www.mustafaergec.com.tr ve blog.mustafaergec.com.tr  adresi gösterilmeden kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz.

Paylaş: