Ücretsiz Premium Ayarında En İyi WordPress Tema Siteleri 2017

Categories Fikirhane, İnceleme & Tavsiye YazılarıPosted on

Merhabalar sevgili okur, sende sürekli internette ücretsiz WordPress temaları aramaktan bıkmadın mı ? Yazımda yer alan sitelerden yararlanarak onlarca profesyonel ve ücretsiz WordPress temalarına ulaşabilirsin.

Themeforest, Themeisle vb. sitelerde satılan premium temalar günümüz $ kurundan dolayı oldukça yüksek ücretlerden satılıyor. Ve bir çoğumuz normal olarak bu temaları ücret ödeyerek alamıyoruz.

Bir çoğumuz için 69$ ödeyerek kişisel blog teması almak da hayalden ibare maalesef. Piyasada ücretsiz türkçe WordPress temaları adı altında binlerce warez (!) tema bulunmakta. Bu warez temalar site güvenliğiniz ve güvenlik açıkları nedeniyle oldukça tehlikeli. Zira ücretli olan bir temayı neden ücretsiz dağıtırsın ?

Ancak işletmeniz için veya projeniz için profesyonel WordPress temaları arıyorsanız elinizi cebinize atmanızda fayda var. Kaliteli içerik ve site memnuniyeti her zaman arttıracaktır.

WordPress.org

WordPress.org üzerindeki tüm temalara alttaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://tr.wordpress.org/themes

Elegant Themes

Her ne kadar temaların çoğu ücretli olsa da bir kaç tane kaliteli ücretsiz wordpress temalasına ulaşabilirsiniz.

https://www.elegantthemes.com

Just Free Themes

Adından da anlaşılabileceği gibi ücretsiz wordpress temalarına ulaşabileceğiniz bir site. Bu site üzerinde wordpress üzerine neredeyse her kategoriden tema bulmanız mümkün. Temaların bir çoğu premium ayarında ve ücretsiz !..

En iyi ücretsiz temaları için https://justfreethemes.com/best-free-wordpress-themes/

https://justfreethemes.com/


Templatic

Ücretli bir çok temaya ulaşabileceğiniz bir site daha. Ancak ücretsiz olarak dağıttığı temaları da yok değil. Altta yer alan adresten göz atabilirsiniz.

https://templatic.com/free-wordpress-themes/

Bikin WordPress Theme

Birbirinden farklı Bikin adıyla yayınlanan farklı kategorilerde 13 farklı ücretsiz wordpress tema ve temalardan oluşan bir site. Site sahibi tüm temalarını ücretsiz dağıtıyor. Göz atmanızı öneririm.

Bikin WordPress blog, magazin, spor, video temaları…

https://bikinwebsite.com/

4 comments

  1. Hocam merhaba bir film izleme sitesi var fakat bazı sorunları var bizim bunları gidermemiz gerekiyor lakin çözemiyoruz örneğin cast bölümü girildiğin de oyuncu isimleri ve resimleri ekleniyor fakat sayfa yayınlandığında oyuncu resimleri çıkmıyor bi incelerseniz seviniriz. https://www.maydanooz.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.