WordPress Ücretsiz Premium Kişisel ve Magazin Temaları

Categories İnceleme & Tavsiye YazılarıPosted on

Daha önce Ücretsiz Premium Ayarında En İyi WordPress Tema Siteleri 2017 adlı yazımda birbirinden güzel ve kaliteli wordpress temalarından örnekler vermiştim. Ancak zaman geçtikçe tema kaliteleri artıyor ve wordpress premium ücretsiz  tema bulma şansımız da artıyor.Bu temaları Themeforest gibi sitelerden ortalama 69$ ödeyerek alacağınız temalara alternatif olarak görebilirsiniz.

NOT : Burada yer alan temalar tamamen ücretsiz olup warez, illegal temalar değildir. Kurumsal veya kişisel olarak rahatlıkla kullanılabilir. En güzel temayı sona sakladık, mutlaka bakın.

Hueman WordPress Theme

Hueman, wordpress kişisel blog siteleri için oldukça uygun bir tema. Ücretsiz versiyonu yeterli olsa da daha kaliteli olan ücretli versiyonu da bulunmakta. Ücretli versiyona kişisel bloglarda ihtiyaç duymayabilirsiniz.

Hueman 3 kolonlu ücretsiz wordpress teması. Görünüm olarak benim hoşuma gitmese de piyasada oldukça popüler göz atmanızda yinede fayda olacaktır. Temayı demo adreslerinden indirebilirsiniz.

Hueman wordpress ücretsiz versiyon demo

Hueman wordpress ücretli versiyon demo

ProtoPress WordPress Theme

ProtoPress daha önceleri bloğumda da kullandığım ve görsel açıdan oldukça güzel olan bir ücretsiz wordpress teması. 1 Yıldır güncellenmese dahi hala gideri var. Daha çok resim siteleri için olsa da kişisel sitelerde de gayet rahatlıkla kullanılabilir.

Protopress, ihtiyacınız olan son WordPress teması. Profesyonellikten ödün vermeksizin tema boyunca Çoklu Düzenler, Öne Çıkan İçerik Alanları, vitrinler, Tamamen Yapılandırılabilir Kenar Çubuğu genişliği, Gelişmiş Menü ve Navigasyon sistemi, Öne Çıkan Resimler, Bir Yayınlar Kaydırıcı, Google Yazı Tipleri, Yüksek Kaliteli Animasyon gibi özellikleri içeren tonlar yüklenir. Ve evet, bu tema% 100 Duyarlı ve Mobiles, Tablet’ten Masaüstlerine kadar tüm cihazlarınız üzerinde çalışacak

ProtoPress Theme  Demo

ProtoPress Theme  İndir

Powerful Free WordPress Magazine Themes Magzma

Piyasada bulunan ücretsiz premium ayarında wordpress temaları içinde ayrı bir yeri olduğuna inandığım bir tema Magzma. Magzma wordpress theme kişisel ve magazin siteleri için kullanılabilir. Demo için sitemi gezebilrisiniz. Şu anda sitemde kullandığım tema.

Magzma wordpress tema kurulumu gayet basit ve sizlere hazır 10 adet şablon sunuyor. Bu şablonlar kullanarak sitenizin ana sayfasını istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Ücretli versiyonunu satın alarak daha fazla detaya erişebilmek mümkün. Ancak ücretsiz versiyonu da oldukça kaliteli ve orta büyüklükte bir site için bence yeterli.

Magzma, seyahat, yaşam tarzı, spor, müzik, moda, iş, otomotiv, oyun ve video gibi farklı amaçlara adanmış çeşitli demolarla gelen dergiler ve bloglar için mükemmel bir WordPress teması. Her stil, renkli unsurlar, kaydırıcı döngüler ve fonksiyonel aletler ve ayırıcılarla kendi yoluna bakıyor. Genel olarak, tema güzel ve çok şık, modern bir tasarım getiriyor.
Magzma hem ücretsiz hem de ücretli olarak gelir ve duyarlı bir tasarıma sahiptir. Ayrıca AdSense tarafından optimize edilmiştir, bu nedenle reklamlarınızı siteye ekleyebilirsiniz. Tema, çoklu ve özel düzenlere sahiptir ve bunları bir sürükle-bırak sayfası oluşturucu aracılığıyla değiştirmenize izin verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.