LIMBO Oyun İncelemesi ve Oyun Sonu Bilgileri

Limbo! Ucuz, atmosferi güzel, farklı ve seslendirmeleriyle sizi kendine çeken bir oyun. Peki Limbo oyununun konusu nedir? Diye sormamak içten değil. Oyun yapımcıları oyunun konusunu “Kız kardeşine neler olduğunu öğrenmek isteyen bir çocuk Limbo’ya girer…” şeklinde açıklamış.  Limbo oyun hikayesi de bu aslında.

Limbo oyunu nasıl oynanır? Limbo Nedir?

Limbo oyunu çok çok basit kontroller ile oynanır. Yön tuşları ve eşyaları çekmek, itmek için kullanabileceğiniz CTRL tuşu. Bu dört tuş haricinde tuşa ihtiyacınız yok.

Limbo’ya ilk başladığımızda karanlık, sisli bir evren bizi bekliyor. Oyun dünyasında ilerleyip önümüze gelen engelleri ve bulmacaları çözerek oyunu bitirmeye çalışıyoruz. Yönettiğimiz çocuk bir çok eşya ile etkileşime girebiliyor bu yüzden oyun sırasında tıkanıp kalırsanız etrafınızdaki eşyaları bir kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Limbo oyununu sıkılmadan oynayabilir miyim? derseniz evet! Aslında Limbo her ne kadar siyah bir boyutta geçse de sesler, atmosfer ve farklı oluşu oyunu size sevdirecektir. Üstelik Limbo’yu bitirmek için günlerinizi vermenize de gerek yok. Limbo oyunu 1-2 saatte rahatlıkla bitirilebilir.

NOT : Daha önce oynamadıysanız Limbo oyununu 2-4 saat aralığında bitirmeniz olası. Zira oyunun tüm bölümleri anlatıldığı kadar kolay ve basit değil. Kendim oyunu 2+ saatte bitirdim.

Limbo Oyun Sonunda Ne Oluyor

Oyuna başlayan veya başlamak isteyenlerin aklındaki bir soru “Limbo oyun sonunda ne oluyor?” Aslında bu sorunun cevabını yukarıda fark ettirmeden verdik. Oyun amacımız neydi?

“Kız kardeşine neler olduğunu öğrenmek isteyen bir çocuk Limbo’ya girer…”

Limbo oyun sonunda da bu oluyor. Yetenekli çocuğumuzu kız kardeşine kavuşturuyoruz…

This post was last modified on 26 Kasım 2018 13:58

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.