Her Gün Bedava e-Kitap – FREE EBOOK

Kitaplar, geleceğimiz için vazgeçilmez bir araç. Okumadan gelişmek neredeyse imkansız. Gelişmek içinde okumamız gerekiyor.

Siz de her gün kaliteli ve ücretsiz bir e kitap sahibi olmak ve okumak istemez misiniz ? Ancak bir sorun var, e kitaplar ücretsiz olsa da dil seçeneği olarak genellikle İngilizce. İngilizce bilginiz yeterli seviyede ise herhangi bir sorun yaşamanız olası değil. Neden İngilizce e kitap derseniz projeyi yapan ve yürüten kuruluş Türk değil.

Bu yazıyı yazdığım gün Practical Internet of Things Security adlı kitap ücretsiz olarak dağıtılıyordu. Sizlerde altta yer alan linke tıklayarak günün ücretsiz e-kitap’ını indirebilirsiniz. Packtup ücretsiz e kitap indirme sitelerinden bir tanesi.

https://www.packtpub.com/packt/offers/free-learning/

Forever Free eBooksOur Committment To You: Free Learning Forever

Site üzerinde yüzlerce ücretsiz e kitap da bulunmaktadır. Genellikle teknoloji ve programlama alanlarında olsa da farklı kategorileri görmek de mümkün. Site sizlere pdf formatında e kitap indirmenize olanak sağlıyor. Ayrıca e kitap satın alarak epub formatında e-kitap da indirebilirsiniz.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.